Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року

06.08.2018

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян

в районній державній адміністрації протягом І півріччя 2018 року

 

Протягом січня – червня 2018 року до районної державної адміністрації  надійшло 139 звернень громадян, що лише на 1 більше , ніж за відповідний період 2017 року. З них 47 звернень надійшло поштою, 18 звернень - під час особистого прийому керівництва райдержадміністрації, 74 - від інших органів влади. Звернулись 261 громадян.

Крім того, на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та пункту 5 Методики головою райдержадміністрації взято під особистий контроль розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому пільгових категорій громадян.

Протягом І півріччя 2018 року мешканцями району порушено 179 питань , що на 4 менше ніж у відповідному періоді 2017 року .

Продовжують домінувати звернення з питань соціального захисту –                41 (22,9%), комунального господарства – 31(17,3%), аграрної політики та земельних відносин – 22 (12,3%).

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 лютого 2017 року № 55 “Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації» затверджено графіки особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації, особистого виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови райдержадміністрації. Це розпорядження доведено до відома населення шляхом оприлюднення на стендах в райдержадміністрації, органах місцевого самоврядування, приміщеннях  служб району, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Тростянецькі вісті».

В приміщенні райдержадміністрації розміщено стенд під назвою “До відома громадян”, де громадяни можуть ознайомитися з графіками і порядком організації та проведення особистого та особистого виїзного прийому громадян в райдержадміністрації та облдержадміністрації, актами законодавства щодо розгляду звернень громадян.

В Тростянецькій районній державній адміністрації працює телефонна “Гаряча лінія” за номерами 2-22-05 та 2-10-09, куди громадяни можуть звернутися до керівництва райдержадміністрації, в тому числі з питань щодо захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок. Інформацію про зазначену гарячу лінію розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Жителі району можуть звернутися до  начальників районних служб та структурних підрозділів райдержадміністрації під час прямого телефонного зв’язку «гаряча лінія».  Також в  райдержадміністрації працює  «телефон довіри» за номером 2-10-09.  

Для забезпечення більш тісного зв’язку з громадськістю та оперативного вирішення проблемних питань, головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювались особисті виїзні прийоми громадян в територіальні громади району. 

На виконання пункту 3 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в райдержадміністрації діє комісія з питань розгляду звернень громадян. 

Протягом  І півріччя 2018 року проведено 6 засідань зазначеної комісії.

 

 

 


« Повернутись