Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 61 від 02 квітня 2020 р. "Про затвердження лімітів споживання комунальних послуг та енергоносіїв у фізичних обсягах на 2020 рік"

05.04.2020

 

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02 квітня 2020 року                      смт Тростянець                                      № 61   

 

Про затвердження лімітів споживання

комунальних послуг та енергоносіїв

у фізичних обсягах на 2020 рік

Відповідно до пункту 4 статті 77 Бюджетного Кодексу України,   пункту 11 рішення 38 сесії Тростянецької районної ради 7 скликання  від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет Тростянецького району на 2020 рік», з метою ефективного використання  бюджетних коштів на оплату енергоносіїв та комунальних послуг:

  1. Затвердити ліміти споживання комунальних послуг та енергоносіїв у фізичних обсягах по головних розпорядниках коштів районного бюджету, виходячи із обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у додатку 3 до рішення 38 сесії Тростянецької районної ради                          7 скликання  від 17 грудня  2019 року  «Про районний бюджет  Тростянецького району на 2020 рік»,  згідно додатків 1-5.

 

         2. Головним розпорядникам коштів районного бюджету при виконанні районного бюджету дотримуватись вказаних лімітів та забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за спожиті енергоносії, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості.

 

        3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови

районної державної  адміністрації                                    Таїсія НАУМЕНКО

 

 

 

 

 

 


« Повернутись