Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 16 від 27 січня 2020 року «Про стан військового обліку на території Тростянецького району у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році»

28.01.2020

 УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 27 січня 2020 року                       смт Тростянець                                     № 16

 

Про стан військового обліку на території 

Тростянецького району у 2019 році та

завдання щодо його поліпшення у 2020 році

 

Відповідно до статей 13, 27, 33, 35, 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 33, 34, 35, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», статей 17, 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних», постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час» та з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації, та у відповідності до інформації щодо стану військового обліку на території району:

  1. Інформацію про стан військового обліку на території Тростянецького району за 2019 рік взяти до відома.

2. Затвердити перелік заходів щодо поліпшення стану військового обліку у 2020 році на території Тростянецького району, що додається.

3. Затвердити план перевірок стану військового обліку на території Тростянецького району на 2020 рік, що додається .

4. Затвердити завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Тростянецького району на 2020 рік, що додається.

5. Затвердити план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищної  рад з обліковими даними військового комісаріату, що додається .

6. Утворити комісію щодо перевірок стану військового обліку на території Тростянецького району в 2020 році (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

7. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А.) забезпечити інформаційний супровід функціонування системи військового обліку, створення інформаційних медійних продуктів (інформаційних статей в засобах масової інформації). Спільно з військовим комісаром Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату розробити та підтримувати на платформі офіційного веб-сайту Тростянецької районної державної адміністрації веб-сторінку з інформаційними матеріалами з питань військового обліку та можливістю онлайн-консультування військово-облікового персоналу, а також громадян з питань військового обліку.

8. КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» (Гіленко А.В.), КНП «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Пересунько В.А.) в межах компетенції здійснювати контроль за виконанням лікувальними закладами обов'язків, визначених законодавством з питань військового обліку.

9. Відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації щомісяця до 5 числа надавати повідомлення до Тростянецького районного військового комісаріату про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління районної державної адміністрації.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                          Таїсія НАУМЕНКО


« Повернутись