Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по Торканівській сільській раді"

15.03.2019

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

14 березня 2019 року                                 смт Тростянець                                          № 72

 
Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

по Торканівській сільській раді

 

Відповідно до статті 119 Конституції України, статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 17, пункту г) статті 81, статей 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 2 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”,  розглянувши подану технічну документацію із землеустрою:

 

          1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована на території Торканівської сільської ради, громадянці Шевченко Олені Максимівні, розроблену ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» м.Вінниця, згідно зі свідоцтвом про право на спадщину за законом.

 

         2. Передати у власність громадянці  Шевченко Олені Максимівні, жительці с.Торканівка  земельну ділянку площею 1,9898 га ріллі, кадастровий номер 0524185300:01:006:0248, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населеного пункту на території Торканівської сільської ради, у зв’язку із переоформленням сертифікату  на право на земельну частку (пай) серії ВН № 011935  за реєстраційним № 592  на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом серії ННК № 508233 від 06 жовтня 2018 року.

 

         3. Шевченко Олені Максимівні право власності на земельну ділянку оформити відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

         4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                              Л.ЛОБАНЬ

 

 


« Повернутись