Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження №148 від 19 серпня 2019 року «Про відзначення на Тростянеччині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у

21.08.2019

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

19 серпня 2019 року                      смт Тростянець                               № 148

 

Про відзначення на Тростянеччині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 501-р «Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з відзначення 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках», розпорядження голови облдержадміністрації від 30 липня 2019 року №564 «Про відзначення на Вінниччині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках», з метою збереження історичної пам'яті про події депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення на Тростянеччині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках (далі – заходи), що додаються.

2. Виконавчим комітетам сільських рад, структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання заходів, про що інформувати відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 01 січня 2020 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 10 січня 2020 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  В. Задорожного.

 

     Перший заступник голови

     райдержадміністрації                                                         Т.НАУМЕНКО      

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 19 серпня 2019 року № 148

 

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення на Тростянеччині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках

1. Організувати проведення меморіальних заходів у зв’язку з 75-ми роковинами депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках (далі – депортація українців) за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, духовенства, засобів масової інформації.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

відділ культури і туризму райдержадміністрації,

виконавчі комітети сільських рад.

Вересень 2019 року;

 

2. Забезпечити:

1) розміщення тематичної соціальної реклами у населених пунктах області у зв’язку з відзначенням 75-х роковин депортації українців.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Вересень 2019 року;

2) проведення заходів із збереження та популяризації традиційної культури українських етнічних груп, що внаслідок депортації втратили історичну батьківщину.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

виконавчі комітети сільських рад.

Постійно;

3) проведення у закладах освіти району лекцій, засідань за круглим столом, семінарів, тематичних конференцій, виховних, інформаційно-просвітницьких заходів з метою донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про передумови, перебіг і наслідки депортації українців.

Відділ освіти райдержадміністрації.

Протягом вересня-грудня 2019 року;

4) організацію в бібліотеках закладів освіти району тематичних виставок архівних документів, історичної літератури та фотовиставок, приурочених депортації українців.

Відділ освіти райдержадміністрації.

Протягом другого півріччя 2019 року.

3. Створити тематичні музейні експозиції та виставки, приурочені депортації українців.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

Тростянецький районний краєзнавчий музей (за згодою).

Протягом другого півріччя 2019 року.

4. Сприяти:

1) інститутам громадянського суспільства Тростянеччини у проведенні заходів у зв’язку з 75-ми роковинами депортації українців, дослідженні історії та культури українців Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини, провадження заходів із збереження культурної спадщини, її популяризації, відповідної науково-дослідницької та інформаційної діяльності.

Відділи райдержадміністрації:

організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату, освіти, культури і туризму,

виконавчі комітети сільських рад.

Протягом другого півріччя 2019 року;

2) широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів у зв’язку з 75-ми роковинами депортації українців.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Протягом другого півріччя 2019 року.

5. Вжити відповідних заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення заходів у зв’язку з 75-ми роковинами депортації українців.

Тростянецьке відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУ НП

у Вінницькій області.

Протягом другого півріччя 2019 року.

__________________________

 

 

 

 


« Повернутись