Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 99 від 03 травня 2019 року «Про організацію та проведення заходів з нагоди Міжнародного дня сім’ї у 2019 році»

06.05.2019

 УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

03 травня 2019 р                          смт Тростянець                                           № 99

 

 

Про організацію та проведення заходів

з нагоди Міжнародного дня сім’ї

у 2019 році

 

Відповідно до статей 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про охорону дитинства», рішення 13 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 226 «Про Обласну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року», розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 15 квітня 2019 року №295 «Про організацію та проведення заходів з нагоди Міжнародного дня сім’ї у 2019 році», рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 15 лютого 2018 року № 389 «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року» та з нагоди Міжнародного дня сім’ї:

1. Сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації   (Горбата А.В.), відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.) здійснити підбір з числа учнів шкіл, що належать до наступних пільгових категорій: діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил для участі в обласному святі.

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.) забезпечити перевезення групи учнів для участі в обласному святі.

3. Сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації   (Горбата А.В.), відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.):

3.1. Провести в населених пунктах району родинні свята, фестивалі, конкурси, концерти, масові фізкультурно-оздоровчі заходи для сімей з дітьми, виставки, інтерактивні заходи, інші святкові культурологічні акції з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

3.2. Організувати інформаційно-просвітницьку та рекламну кампанію щодо   підвищення   престижу   сім’ї,   популяризації   сімейних   цінностей, духовному відродженню національно-культурних традицій української сім'ї, зміцненню її ролі в житті суспільства.

4. Сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Горбата А.В.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Томін Н.І.):

4.1. Посилити роботу щодо надання допомоги сім’ям, насамперед, багатодітним, малозабезпеченим, внутрішньо переміщених осіб, загиблих учасників бойових дій та учасників бойових дій, та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

4.2. Сприяти залученню суб’єктів господарювання, благодійних організацій для надання фінансової і гуманітарної допомоги малозабезпеченим і багатодітним сім’ям з неповнолітніми дітьми, сім’ям з дітьми-інвалідами, сім’ям з неповнолітніми дітьми внутрішньо переміщених осіб, сім’ям загиблих учасників бойових дій та учасників бойових дій.

5. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Лук’янова Т.В.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Широкожухова А.В.):

5.1. Здійснити інформаційно-просвітницькі заходи щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей патронатних вихователів для тимчасового догляду дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, патронату над дитиною як альтернативних форм влаштування дітей.

5.2. Сприяти проведенню заходів, спрямованих на утвердження сімейних цінностей, формування позитивної моделі сімейного життя, культури стосунків в сім’ї для дітей, які знаходяться в обласних центрах соціально-психологічної реабілітації для дітей, дітей-інвалідів, які проходять реабілітацію в закладах соціального спрямування.

6. Комунальному некомерційному підприємству «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Пересунько В.А.) провести інформаційно-просвітницьку роботу серед населення району, спрямовану на формування культури планування сім’ї, відповідального батьківства та материнства, утвердження здорового способу життя і сімейних цінностей.

7. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А):

7.1. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації обласних заходів, присвячених Міжнародному дню сім’ї;

7.2. Сприяти створенню тематичних рубрик, щодо популяризації сімейного способу життя, посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження і виховання дітей, а також посилення соціального захисту сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

8. Структурним підрозділам райдержадміністрації: відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.),  управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Томін Н.І.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Лук’янова Т.В.); районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Широкожуховій А.В.); комунальному некомерційному підприємству «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Пересунько В.А.) інформувати сектор з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження до 13 травня 2019 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                         Л.ЛОБАНЬ                     

 


« Повернутись