Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 231 від 16 грудня 2019 року «Про підсумки соціально-економічного розвитку Тростянецького району за 9 місяців 2019 року»

18.12.2019

УКРАЇНА

        ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

        

16 грудня 2019 року                       смт Тростянець                                   № 231

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку

Тростянецького району за 9 місяців 2019 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішень засідання колегії райдержадміністрації від 12 грудня 2019 року, з метою реалізації оперативних заходів щодо стабілізації та розв’язання існуючих проблем і недопущення погіршення економічного та соціального рівня розвитку району в грудні 2019 році та 2020 році:

1. Управлінню агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації (Крилику Ю.О.) передбачити в Програмі соціально-економічного розвитку Тростянецького району на 2020 рік перелік першочергових  заходів, пріоритетних об’єктів, необхідних для стабільного та належного функціонування  закладів соціальної сфери  і житлово-комунального господарства району в 2020 році.

2. Керівникам бюджетних закладів (балансоутримувачам об’єктів), сільським головам:

2.1. Протягом січня-травня 2020 року забезпечити розробку, коригування та уточнення проектно-кошторисної   документації  по об’єктах, що увійшли до  переліку пріоритетних об’єктів  проекту Програми соціально-економічного розвитку Тростянецького району  на 2020 рік.

2.2.  Для  залучення коштів державного, обласного, районного бюджетів на реалізацію Програми соціально-економічного розвитку Тростянецького району  на 2020 рік, забезпечити розробку,  подання на державні цільові і обласні  Програми розвитку та конкурси (в тому числі ДФРР)  технічні завдання та конкурсні заявки по всіх пріоритетних об’єктах.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Хриплива Г.Г.) постійно проводити моніторинг та аналіз залучення коштів, фінансування та реалізації  проектів  Програми  соціально-економічного розвитку району, проектів, що фінансуються за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій та інших програм, вчасно надавати  інформацію про проблемні питання голові і профільному заступнику голови райдержадміністрації для оперативного реагування.

4. Головним розпорядникам коштів районного рівня забезпечити виконання Закону України «Про публічні закупівлі» та розпорядження голови  облдержадміністрації  від 28 листопада  2019 року № 911 «Про  забезпечення  ефективного  використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель»  та відповідного розпорядження голови райдержадміністрації              від 6 грудня 2019 року № 223.             

 1.  Сільським головам вжити відповідних заходів у грудні 2019 році та 2020 році щодо:
  1. Забезпечення щомісячного виконання планових показників доходів місцевих бюджетів.
  2. Вжити заходів щодо ефективного використання земельних ділянок (включаючи земельні частки, паї) та перегляду ставок орендної плати по діючих договорах відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Активізувати роботу щодо розширення бази оподаткування та збільшення ставок оподаткування виходячи із змін до Податкового та Бюджетного кодексів України, зокрема, шляхом забезпечення організації роботи по залученню об’єктів до оподаткування податком на майно (включаючи податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плату за землю, транспортний податок).
 1. Головним розпорядникам коштів районного рівня, сільським головам:
  1. До 25 грудня 2019  року  забезпечити в обов’язковому порядку у 2019 році повноту та своєчасність нарахування, виплати заробітної плати, а також виплату стимулюючих в межах фонду оплати праці, відповідно до законодавчо встановлених умов оплати праці, виходячи в першу чергу із забезпечення обов’язкових складових заробітної плати, з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості із зазначених виплат.
  2. Здійснювати попередній контроль за використанням бюджетних коштів на утримання бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету.
  3. Встановити жорсткий контроль за дотриманням фінансово-бюджетної та кошторисної дисципліни на усіх стадіях бюджетного процесу.
  4. При формуванні видаткової частини місцевих бюджетів та затвердженні  штатної чисельності працівників бюджетних установ району на 2020 рік враховувати вимоги статей 51 та 77 Бюджетного кодексу України.
 1. Сільським головам забезпечити:
  1. Збереження мережі закладів культури та клубних працівників, бібліотечних та музейних кадрів, викладачів  відповідно державних стандартів та чинного законодавства.
  2. Проведення ремонтних робіт в закладах культури, забезпечення опаленням.
  3. Оновлення матеріально-технічної бази (меблі, стелажі, бібліотечне обладнання, музейні експозиції,  інструменти, костюми, звукова та підсилююча апаратура).
  4. Комп’ютеризацію закладів культури, сільських бібліотек,  підключення до мережі Інтернет.
  5. Оновлення бібліотечних фондів, передплата періодичних видань.
 1. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Лук’янова Т.В.) вжити вичерпних заходів щодо влаштування посиротілих дітей до сімейних форм виховання та не допустити влаштування жодної дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, до інтернатних закладів без вагомих причин.
 1. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Лук’янова Т.В.), Тростянецькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Широкожухова А.В.) продовжити інформаційну кампанію з питань розвитку альтернативних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування: здійснювати інформування населення про позитивний досвід виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на території району в засобах масової інформації та на зустрічах з громадськістю.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови

   райдержадміністрації                                                     Таїсія НАУМЕНКО            


« Повернутись