Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 223 від 06 грудня 2019 року «Про забезпечення ефективного використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель»

09.12.2019

УКРАЇНА

        ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

06 грудня 2019 року                       смт Тростянець                                   № 223

 

Про забезпечення ефективного

використання бюджетних коштів 
при здійсненні публічних закупівель

 

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, статей 2, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», розпорядження голови облдержадміністрації від 28 листопада 2019 року № 911 «Про забезпечення ефективного використання бюджетних коштів 
при здійсненні публічних закупівель та з метою забезпечення оптимізації  допорогових закупівель, ефективного використання бюджетних коштів, створення конкурентного середовища, відкритості та прозорості при здійсненні публічних закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині першій статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату при здійсненні видатків за КПКВ 7721010 «Здійснення виконавчої влади у Вінницькій області» та видатків, що фінансуються з районного бюджету, зокрема підвідомчими закладами, забезпечити проведення конкурентних закупівель товарів, робіт та послуг, вартість яких дорівнює або перевищує        30000 грн, з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи «Prozorro» відповідно до основних вимог щодо проведення допорогових закупівель, товарів, робіт та послуг через електронну систему закупівель згідно з додатком.

2. Встановити, що зазначені в пункті 1 цього розпорядження електронні закупівлі не проводяться:

1) у випадках, визначених частиною третьою статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»;

2) у випадках проведення допорогових закупівель з використанням електронних каталогів (державний онлайн-магазин Prozorro Market);

3) при закупівлі квіткової, сувенірної продукції, передплаті періодичних видань, у випадку негайної потреби в ліквідації аварій, в межах чинного законодавства;

4) при закупівлі творів мистецтва;

5) при визначенні виконавця на конкурсних засадах головним розпорядником бюджетних коштів;

6) при закупівлі послуг, пов’язаних з візитами та прийомами офіційних іноземних делегацій, проведенням представницьких заходів;

7) у разі, якщо аналогічна закупівля не відбулась через відсутність учасників;

8) в інших обґрунтованих випадках, виключно за погодженням з головним розпорядником коштів, структурним підрозділом райдержадміністрації – за погодженням з головою райдержадміністрації.

3. Встановити, що зміна умов договору, зокрема ціни за одиницю товару укладеного за результатами торгів, проводиться лише за погодженням з головним розпорядником коштів, а структурними підрозділами райдержадміністрації –  за погодженням з головою райдержадміністрації.

4. Рекомендувати керівникам районних комунальних підприємств проводити закупівлю товарів, робіт та послуг відповідно до пунктів 1, 2 цього розпорядження.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 24 лютого 2017 року № 66 «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель», від 22 грудня 2017 року № 333 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24  лютого 2017 року № 66».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 


Перший заступник голови

   райдержадміністрації                                                       Таїсія НАУМЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« Повернутись