Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 222 від 04 грудня 2019 року «Про заходи щодо проведення в Тростянецькому районі новорічних і різдвяних свят»

06.12.2019

 УКРАЇНА

        ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

04 грудня 2019 року                       смт Тростянець                                    № 222

 

Про заходи щодо проведення

в Тростянецькому районі

новорічних і різдвяних свят

 

Відповідно до статей 22, 23, 31 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 листопада 2019 року № 908 «Про заходи щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят» та з метою забезпечення високого організаційного рівня проведення новорічних і різдвяних свят в районі:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в Тростянецькому районі новорічних і різдвяних свят (далі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком.

2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.), сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Горбата А.В.) забезпечити проведення, виконкомам сільських рад району рекомендувати провести святкові новорічні і різдвяні концерти, обрядові вистави, театральні постановки, інші святкові дійства для дітей та забезпечити відвідання зазначених заходів, насамперед, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з інвалідністю, дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітьми військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітьми із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітьми загиблих героїв Небесної сотні, дітьми вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітьми, батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил з врученням таким дітям дитячих подарунків до дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят.

3. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.) організувати 19 грудня 2019 року відкриття новорічної ялинки в смт Тростянець.

4.  Сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації   (Горбата А.В.), відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.) здійснити підбір з числа учнів шкіл, що належать до наступних пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов`язків, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти загиблих героїв Небесної сотні, діти вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, діти, батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил для участі 26 грудня 2019 року в обласному святі новорічної ялинки у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.) забезпечити перевезення групи учнів для участі в обласному святі.

6. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.), сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Горбата А.В.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Томін Н.І.), відділу освіти райдержадміністрації (Ільченко О.Ф.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Лук’янова Т.В.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Широкожухова А.В.) організувати проведення святкових заходів до дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового для дітей, у тому числі соціально вразливих категорій, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей, які знаходяться у Вінницькому та Жмеринському центрах соціально-психологічної реабілітації дітей.

7. Витрати пов’язані з проведенням заходів до Дня Святого Миколая, Новорічних свят здійснити за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті для сектору з питань сім’ї, молоді та спорту на заходи державної політики з питань сім’ї.

8. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації: відділу освіти (Ільченко О.Ф.), сектору з питань сім’ї, молоді та спорту (Горбата А.В.), управлінню праці та соціального захисту населення (Томін Н.І.), відділу культури і туризму (Дворський В.М.); районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Широкожухова А.В.); виконавчим комітетам сільських рад організувати відвідання дітьми, у тому числі дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з інвалідністю, дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітьми військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітьми із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітьми загиблих героїв Небесної сотні, дітьми вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітьми, батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил, під час зимових канікул музеїв, театрів, інших закладів культури і мистецтва, екскурсій та туристичних поїздок Україною.

9. Тростянецькому відділенню поліції Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (Сандул І.О.) здійснювати заходи із забезпечення громадського порядку під час проведення новорічних свят, приділивши особливу увагу додержанню вимог безпеки дорожнього руху.

10. Тростянецькому районному сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області (Пчелянський В.П.) приділити особливу увагу додержанню вимог протипожежної безпеки на об`єктах, що задіяні для проведення новорічних та різдвяних заходів.

11. КНП «Тростянецький  районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Пересунько В.А.), КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» (Гіленко А.В.) забезпечити проведення профілактичних заходів щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань серед дітей.

12. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А.) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов’язаних із новорічними та різдвяними святами.

13. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищної та сільських рад району інформувати сектор з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Горбата А.В.) про хід виконання цього розпорядження до 10 січня 2020 року для подальшого узагальнення та інформування Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до 16 січня 2020 року.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Задорожного.

 

 

Перший заступник голови

    райдержадміністрації                                                     Таїсія НАУМЕНКО

 


« Повернутись