Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 211 від 26 листопада від 2019 року «Про затвердження детального плану території»

27.11.2019

 УКРАЇНА

        ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 26 листопада  2019 року               смт Тростянець                               № 211

 

Про затвердження

детального плану території

 

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 19 та 21, пункту 2 статті 20 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись пунктом 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16 листопада 2011 року №290, враховуючи розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 03 червня 2019 року № 114 “Про розроблення детального плану території, яка розташована за межами с. Буди  на території Будянської сільської ради” та від 24 жовтня 2019 року № 186 “Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 червня 2019 року № 114”,  витяг з протоколу  № 15 засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації від 07 листопада 2019 року:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки, яка розташована за межами  с. Буди  на території Будянської сільської ради, Тростянецького району, Вінницької області  площею 17,2 га для будівництва сонячної фотогальванічної електричної станції.

2. Передати матеріали затвердженого детального плану на зберігання сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації та Департаменту будівництва, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, як невід’ємну частину планування території району.

3. Сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації врахувати матеріали затвердженого детального плану при коригуванні Схеми планування території району.

4. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А.) оприлюднити це розпорядження в районній газеті «Тростянецькі вісті» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови

   райдержадміністрації                                                 Таїсія НАУМЕНКО


« Повернутись