Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 208 від 25 листопада 2019 року «Про структуру та граничну чисельність працівників Тростянецької районної державної адміністрації»

27.11.2019

 УКРАЇНА

        ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

25 листопада 2019 року             смт Тростянець                                   № 208

 

Про структуру та граничну чисельність

працівників Тростянецької районної

державної адміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», За­кону України «Про державну службу», статей 104 – 107 Цивільного кодексу України, постанов Кабінету Міні­стрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місце­вих державних адміністрацій» (із змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження реко­мендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севасто­польської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (із змінами), від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» (із змінами), від 25 березня 2014 р. № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (із змінами), розпорядження голови  облдержадміністрації від 20 листопада 2019 року № 902 «Деякі питання встановлення граничної чисельності працівників райдержадміністрацій», у зв’язку із скороченням граничної чисельності працівників районної державної адміністра­ції:

          1. Припинити шляхом ліквідації структурний підрозділ районної держав­ної адміністрації управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької районної державної адміністрації – юридичну особу (ідентифікаційний код 42432645), що знаходиться за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, буд. 37.

   2. Утворити:

         2.1. Ліквідаційну комісію управління агропромислового та економічного розвитку  Тростянецької районної державної адміністрації у складі згідно з додатком 1.

         2.2. Установити двомісячний строк для заявлення кредиторами своїх вимог до управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької районної державної адміністрації, що припиняється шляхом ліквідації, з дня опублікування відповідного повідомлення.

         3. Реорганізувати відділ культури та туризму Тростянецької районної державної адміністрації – юридичну особу (ідентифікаційний код 05463383) – у сектор культури, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації шляхом злиття відділу культури та туризму та сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, чисельністю 2 штатних одиниці. 

         4. Утворити відділ житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Тростянецької районної державної адміністрації (без права юридичної особи) шляхом злиття сектору житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації та сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації, чисельністю 3 штатних одиниці.

         5. Реорганізувати структурний підрозділ Тростянецької районної державної адміністрації (без права юридичної особи) архівний відділ шляхом перетворення у архівний сектор Тростянецької районної державної адміністрації чисельністю 2 штатних одиниці.

        6.  Утворити відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації ( без права юридичної особи) шляхом злиття відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації та відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації, чисельністю 3 штатних одиниці.

        7. Попередити начальника управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької районної державної ад­міністрації Крилика Юрія Олександровича про наступне вивільнення у зв’язку з ліквідацією структурного підрозділу згідно з додатком 2.

         8. Начальнику управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької районної державної адміністрації Крилику Ю.О.:

         8.1. Попередити працівників управління про наступне їх вивільнення у зв’язку з ліквідацією управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької районної державної адміністрації.

         8.2. Протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження повідомити про ліквідацію юридичної особи орган державної реєстрації та вжи­ти організаційних заходів, пов’язаних з ліквідацією управління агропромислового розвитку Тростянецької районної державної адміністрації.

         9. Затвердити перелік та граничну чисельність структурних підрозділів Тростянецької районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

         10. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 вересня 2019 р. № 172 «Про зміну граничної чисельності апарату та структурних підрозділів Тростянецької районної державної адміністрації».

          11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

    Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                     Таїсія НАУМЕНКО

 

 

                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                  Розпорядження голови

                                  райдержадміністрації

                                  25 листопада 2019 року № 208

 

Перелік та гранична чисельність

 структурних підрозділів Тростянецької районної державної адміністрації

з/п

 

Найменування структурного підрозділу

 

Статус

Гранична чисельність

працівників

  1.  

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Юридична особа

32

  1.  

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Юридична особа

7

  1.  

Відділ освіти райдержадміністрації

 

Юридична особа

3

  1.  

Сектор культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Юридична особа

2

  1.  

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

Юридична особа

3

  1.  

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації

 

Без права юридичної особи

3

  1.  

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації

Без права юридичної особи

3

  1.  

Архівний сектор райдержадміністрації

 

Без права юридичної особи

2

  1.  

Сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

Без права юридичної особи

2

ВСЬОГО

 

57

 

 

____________________________

 

 

 

 


« Повернутись