Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 154 від 30 серпня 2019 року «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності над яким матиме неповнолітній Світельський Андрій Ігорович»

02.09.2019

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

30 серпня 2019 року                                 смт Тростянець                                       № 154 

 

Про  надання дозволу на вчинення  правочину

щодо нерухомого майна, право власності

над яким матиме неповнолітній

Світельський Андрій Ігорович

                                                                                                                                                              

Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», статей 17,18 Закону України  “Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», пункту 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини (протокол № 6 від 29 серпня  2019 року), розглянувши заяву батька Світельського Ігоря Станіславовича та Світельської Майї Євгеніївни, про надання дозволу дати згоду на прийняття в дар та підписання їх неповнолітнім сином договору дарування житлового будинку та земельної ділянки розміром 0,15 га, які знаходяться за адресою: вул.Подільська,48, смт. Тростянець:

 1. Надати дозвіл законним представникам - батькові Світельському Ігорю Станіславовичу та Світельській Майї Євгеніївні дати згоду на прийняття в дар та підписання їх неповнолітнім сином Світельським Андрієм Ігоровичем, 15 листопада 2004 року народження, договору дарування житлового будинку та земельної ділянки розміром 0,15 га, які знаходяться за адресою: вул.Подільська,48,    смт Тростянець, Тростянецького району, Вінницької області.

2.  Батькам Світельському Ігорю Станіславовичу та Світельській Майї Євгеніївні надати в службу у справах дітей райдержадміністрації копію договору дарування на ім’я дитини.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.

 

Перший заступник голови  

райдержадміністрації                                                                               Т.НАУМЕНКО


« Повернутись