Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 153 від 30 серпня 2019 року «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності над яким матиме малолітня Іванунь Анастасія Віталіївна»

02.09.2019

 УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                  

 30 серпня 2019 року                                смт Тростянець                                      № 153 

 

Про  надання дозволу на вчинення

 правочину щодо нерухомого майна,

 право власності над яким матиме малолітня

 Іванунь Анастасія Віталіївна

                                                                                                                                                              

           Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», статей 17,18 Закону України  “Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», пункту 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини (протокол № 6 від 29 серпня 2019 року), розглянувши заяву громадян Іванунь Віталія Володимировича та Іванунь Катерини Євгеніївни про  надання дозволу на прийняття в дар на ім’я їх малолітньої доньки Іванунь Анастасії Віталіївни, 22 серпня 2006 року народження, та підписання від її імені договору дарування ¼ частини житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул. Дружби,2, с. В.Стратіївка, Тростянецького району, Вінницької області:

1. Надати дозвіл законним представникам - батькові Іванунь Віталію Володимировичу та матері Іванунь Катерині Євгеніївні  на прийняття в дар на ім’я їх малолітньої доньки Іванунь Анастасії Віталіївни, 22 серпня 2006 року народження та підписання від її імені договору дарування ¼ частини житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул. Дружби,2, с. В.Стратіївка, Тростянецького району, Вінницької області.

2.Зобов’язати батьків Іванунь Віталія Володимировича та  Іванунь Катерину Євгеніївну  надати  в службу у справах дітей райдержадміністрації копію договору дарування.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.

 

Перший заступник голови 

райдержадміністрації                                                                             Т.НАУМЕНКО


« Повернутись