Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 152 від 27 серпня 2019 року «Про відзначення на Тростянеччині Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»

29.08.2019

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27 серпня 2019 року                      смт Тростянець                                № 152

 

Про відзначення на Тростянеччині

Дня пам'яті захисників України,

які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України


          Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», розпорядження голови облдержадміністрації від 27 серпня 2019 р. № 648 «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» ,  з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (далі – Заходи), що додаються.

3. Виконавчим комітетам сільських рад, структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання Заходів, про що інформувати відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 30 серпня 2019 року.

4. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.) здійснити фінансування видатків з проведення Заходів коштом, передбаченим в районному бюджеті на інші культурно-освітні заклади та заходи, згідно з кошторисом.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.

Додаток 1

Додаток 2


Перший заступник

голови райдержадміністрації                                               Т. НАУМЕНКО


« Повернутись