Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 147 від 16 серпня 2019 року «Про програму перебування делегації Ходзеського повіту Республіки Польща у Тростянецькому районі»

19.08.2019

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

16 серпня 2019 року                        смт Тростянець                             № 147

 

Про програму перебування делегації

Ходзеського повіту Республіки

Польща у Тростянецькому районі

 

Відповідно до статті 6, пунктів 1, 2 статті 26 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Угоди між Тростянецьким районом Вінницької області (Україна) та Ходзеським повітом (Республіка Польща) про міжрегіональну співпрацю від 04 липня 2007 року, на виконання районної Програми розвитку культури і туризму та духовного відродження на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 12 лютого 2016 року:

1. Затвердити Програму перебування в районі делегації з Ходзеського повіту Республіки Польща з 21 по 25 серпня 2019 року в кількості 19 осіб  (додається).

2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Дворський В.М.) розробити та подати на затвердження першому заступнику голови райдержадміністрації кошторис витрат, пов’язаних з виконанням Програми перебування в районі делегації Ходзеського повіту Республіки Польща з 21 по 25 серпня 2019 року.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Хриплива Г.Г.)  профінансувати  вказані  видатки в межах планових призначень, пов’язаних з виконанням Програми перебування в районі делегації Ходзеського повіту Республіки Польща.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.     

Додаток 1

Додаток 2 

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                      Т.НАУМЕНКО

 


« Повернутись