Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 366 від 27 грудня 2018 року

28.12.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27 грудня 2018  року                             смт Тростянець                                  № 366

 

 

Про надання дозволу на здійснення

правочинів стосовно нерухомого майна,

право власності над яким матиме малолітній

Гаврилюк Богдан Васильович

 

Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,18 Закону України « Про охорону дитинства», статті12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», пункту 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування , пов’язаної із захистом прав дитини»,  враховуючи рішення комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини (протокол № 13 від 26 грудня 2018 року), розглянувши заяву батька Гаврилюка Василя Васильовича та матері Гаврилюк Любові Євгенівни про надання дозволу на оформлення та підписання від імені їх  малолітнього сина Гаврилюка Богдана Васильовича, 20 лютого 2008 року народження документів на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га із земель сільськогосподарського призначення, земель запасу:  

1.Надати дозвіл законним представникам - батькові Гаврилюку Василю Васильовичу та матері Гаврилюк Любові Євгенівні на підписання від імені їх малолітнього сина Гаврилюка Богдана Васильовича, 20 лютого 2008 року народження документів на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га із земель сільськогосподарського призначення, земель запасу.

2. Батькам Гаврилюку В.В. та  Гаврилюк Л.Є. надати в службу у справах дітей райдержадміністрації копії документів оформлення земельної ділянки на ім’я дитини.

3. Контроль за  виконанням  цього  розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Задорожного В.Г.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                                Л.ЛОБАНЬ


« Повернутись