Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 360 від 21 грудня 2018 року

22.12.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 грудня 2018  року                            смт Тростянець                                   № 360

Про розроблення детального

плану території земельної ділянки

 

         Відповідно до статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 8, 10, 19 Закону України «Про регулювання  містобудівної  діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши лист-клопотання фізичної особи-підприємця Дудіної Н.В. від 17 грудня 2018 року № 38 щодо розроблення детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в адміністративних межах території Капустянської сільської ради, Тростянецького району, Вінницької області за межами населеного пункту с. Капустяни:

1. Розробити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в адміністративних межах території Капустянської сільської ради, Тростянецького району, Вінницької області за межами населеного пункту с. Капустяни.

2. Визначити замовником розроблення детального плану території з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови території в адміністративних межах Капустянської сільської ради (за межами населеного пункту) Тростянецьку районну державну адміністрацію (надалі - Замовник).

3. Здійснити фінансування робіт з розроблення детального плану території, за тристоронньою угодою, за рахунок коштів фізичної особи-підприємця Дудіної Н.В. (надалі – Інвестор) відповідно ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності».

4. Визначити за погодженням з Інвестором організацію – розробника детального плану (надалі – Розробник).

5. Укласти тристоронню угоду на розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження, між Замовником, Інвестором та Розробником.

6. Капустянській сільській раді забезпечити організацію проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів на місцевому рівні після розроблення проекту з гідно чинного законодавства.

7. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А.) оприлюднити це розпорядження в районній газеті «Тростянецькі вісті» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Т. Науменко.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                                    Л.ЛОБАНЬ


« Повернутись