Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Розпорядження № 357 від 19 грудня 2018 року

20.12.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

19 грудня 2018  року                            смт Тростянець                                   № 357

 

 

Про затвердження

детального плану території

 

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 19 та 21, пункту 2 статті 20 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись пунктом 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16 листопада 2011 року № 290, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації  від 16 жовтня 2018 року № 282 “Про розроблення детального плану території, яка розташована в селищі Демківське на території Олександрівської сільської ради”, витяг з протоколу № 18 засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації від 06 грудня 2018 року:

1. Затвердити Детальний план території для будівництва круп’яного заводу з переробки кукурудзи та реконструкції комплексу будівель і споруд по вул. Привокзальна, 2 в селищі Демківське на території Олександрівської сільської ради, Тростянецького району, Вінницької області і складається із земельних ділянок орієнтовною загальною площею 2,8945 га, що перебувають у приватній власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (надалі – Детальний план).

2. Передати матеріали затвердженого Детального плану на зберігання  сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації та Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, як невід’ємну частину планування території району.

3. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації (Поліщук А.В.) врахувати матеріали затвердженого Детального плану при коригуванні Схеми планування території району.

4. Відділу організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Дністрянська Л.А.) оприлюднити це розпорядження в районній газеті «Тростянецькі вісті» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації   Науменко Т.І.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                                       Л. ЛОБАНЬ

 

 

 

 


« Повернутись