Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про результати проведення конкурсу - завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації

15.02.2018
Про результати проведення конкурсу
 
             Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації, оголошений розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 06 вересня №104-к та розміщений 06 вересня 2016 року на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Тростянецької районної державної адміністрації – завершено.
        Відповідно до Закону України «Про державну службу» та порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016р. №246, інформуємо, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації стала ГОРБАТА Аліна Василівна, яка надала правильні відповіді на 28 тестових питань, що прирівнюється 1 балу, розв’язала ситуаційні завдання та пройшла співбесіду. Загальна сума балі склала 13,5.
            Другий за результатами конкурсу кандидатом на заміщення вищеназваної вакантної посади став ГОЛОЧЕНКО Володимир Сергійович, який надав правильні відповіді на 29 тестових завдань, що прирівнюється 1 балу, розв’язав ситуаційні завдання та пройшов співбесіду. Загальна сума балів склала 13. 

« Повернутись