Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про результати проведення конкурсу- першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації

15.02.2018
Про результати проведення конкурсу
 
            Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації, оголошений розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 24 жовтня №114-к та розміщений 25 жовтня 2016 року на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Тростянецької районної державної адміністрації – завершено.
           Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016р. №246, інформуємо, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «Б» - першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації стала НАУМЕНКО Таїсія Іванівна, яка надала правильні відповіді на 30 тестових питань, що прирівнюється 1 балу, розв’язала ситуаційні завдання та пройшла співбесіду. Загальна сума балів склала 18.
            Другою за результатами конкурсу кандидатом на заміщення вищеназваної вакантної посади стала МАЗУР Світлана Олександрівна, яка надала правильні відповіді на 37 тестових завдань, що прирівнюється 2 балам, розв’язала ситуаційні завдання та пройшла співбесіду. Загальна сума балів склала 15,75.
  
 
Голова районної
державної адміністрації                                                                        Л.ЛОБАНЬ 

« Повернутись