Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліст відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької райдержадміністрації

05.12.2018

На виконання пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 (із змінами), Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - спеціаліста відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької райдержадміністрації - завершено.

Конкурс оголошено наказом начальника управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької райдержадміністрації від 09 листопада 2018 року №14.

Оголошення та умови проведення даного конкурсу розміщенні на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України за номером 111443.

Переможця конкурсну не визначено, оскільки кандидат не пройшов тестування та не був допущений до наступного етапу конкурсу.

       

 

Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                              Р. ЗАСТАВНЮК                                               


« Повернутись