Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про результати проведення конкурсу - головного спеціаліста – юрисконсульта апарату Тростянецької районної державної адміністрації

15.02.2018

Про результати проведення конкурсу

 

            Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - головного спеціаліста – юрисконсульта апарату Тростянецької районної державної адміністрації, оголошений розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 19 жовтня №112-к та розміщений 20 жовтня 2016 року на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Тростянецької районної державної адміністрації – завершено.

             Відповідно до Закону України «Про державну службу» та порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016р. №246, інформуємо, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - головний спеціаліст - юрисконсульт апарату Тростянецької районної державної адміністрації став УСЕНКО Віталій Володимирович, який надав правильні відповіді на 28 тестових питань, що прирівнюється 1 балу та пройшов співбесіду. Загальна сума балі склала 6,2.

            Другий за результатами конкурсу кандидат на заміщення вищеназваної вакантної посади не визначений, оскільки в конкурсі приймав участь лише один кандидат.


« Повернутись