Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про результати проведення конкурсу- головного спеціаліста режимно – секретної роботи апарату Тростянецької районної державної адміністрації

15.02.2018
Про результати проведення конкурсу
 
            Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - головного спеціаліста режимно – секретної роботи апарату Тростянецької районної державної адміністрації, оголошений розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 28 жовтня №116-к та розміщений 01 листопада 2016 року на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Тростянецької районної державної адміністрації – завершено.
             Відповідно до Закону України «Про державну службу» та порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016р. №246, інформуємо, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» - головний спеціаліст режимно-секретної роботи апарату Тростянецької районної державної адміністрації стала ГОРАНСЬКА Олена Василівна, яка надала правильні відповіді на 37 тестових питань, що прирівнюється 2 балам та пройшла співбесіду. Загальна сума балі склала 8,2.
            Другий за результатами конкурсу кандидат на заміщення вищеназваної вакантної посади не визначений, оскільки до другого етапу конкурсу (співбесіди) був допущений лише один кандидат.
 
 
 
Заступник голови районної
  державної адміністрації                                                              В. ЗАДОРОЖНИЙ 

« Повернутись