Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Засідання оргкомітету до Дня захисника України

02.10.2019

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня захисника України. Він зазначив, що треба зосередити увагу на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

Віктор Григорович довів присутнім проєкт розпорядження по відзначенню на Тростянеччині Дня захисника України та виніс на розгляд присутнім орієнтовний план заходів.

Згідно обговорень, 11 жовтня о 14.00 год. відбудеться покладання квітів до Меморіалу пам’яті. Урочистості відбудуться о 14.15 год. в районному будинку культури. Також заплановані відвідування керівництвом району сімей загиблих учасників АТО, тематичні виставки.

Відповідні заходи до Дня захисника України пройдуть в усіх територіальних громадах району.

Також на засіданні був озвучений план заходів з відзначення на Тростянечинні Дня Українського козацтва, згідно якого святкування відбудуться 13 жовтня у с.Тростянчик о 13.00 год.


« Повернутись