Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Забезпечення соціального захисту учасників бойових дій

11.10.2018

Станом на 01 жовтня 2018 року  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги внесено 326 учасників антитерористичної операції, які мають посвідчення учасників бойових дій та 12 осіб з інвалідністю внаслідок  війни з числа учасників АТО, яким встановлено відповідний статус згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Учасники бойових дій користуються пільгами, передбаченими цим законом, зокрема: 75% знижкою по оплаті за комунальні послуги (електроенергію, природний газ, водопостачання та водовідведення) в межах соціальних нормативів, тверде паливо та скраплений газ (в межах граничних цін) та 50% знижкою по абонементній платі за користування квартирним телефоном.

Також за рахунок коштів бюджетної програми 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції»:

- закуплено 15 путівок для забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій, які брали участь в АТО згідно тристоронніх договорів, ще на 5 чол. отримано гарантійні листи про згоду надання зазначених послуг на жовтень-листопад ц.р.

- направлено на проходження психологічної реабілітації 4 учасників антитерористичної операції в санаторії «Орізонт» смт.Сергіївка згідно тристоронніх договорів, ще на 6 чол. отримано гарантійні листи про згоду надання зазначених послуг на жовтень-листопад ц.р..

- направлено на навчання 7 учасників АТО на курсах водіїв категорії «В» згідно  укладеного договору з Тростянецьким районним спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України,  у листопаді ц.р. планується навчання ще 4 чол..

Відповідно до районної Програми соціального захисту окремих категорій населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, на 2014-2019 роки передбачено надання матеріальної допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО та забезпечення озродовчими та санаторно-курортними послугами.

Так, за рахунок коштів районного бюджету в цьому році:

- надано матеріальну допомогу 14 демобілізованим військовослужбовцям для подальшого лікування на загальну суму 69,4 тис. грн..

- проведено виплату щомісячної соціальної грошової допомоги 5 членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд на суму 9,0 тис. грн.;

- проведено роботу по укладанню тристоронніх договорів щодо закупівлі 2 путівок для учасників бойових дій, які брали участь в АТО (санаторії «Орізонт» смт.Сергіївка та «Авангард» м.Немирів) на суму 16,6 тис. грн.

 

                                          Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації


« Повернутись