Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Володимир Гройсман: Одна з переваг реформи децентралізації – розвиток невеликих міст

10.06.2019

10 червня Тростянеччину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Метою його сьогоднішньої робочої поїздки є аналіз першого етапу впровадження реформи місцевого самоврядування.

На Вінниччині уже створено 35 об’єднаних громад (1 з них в нашому районі), які отримують фінансову підтримку від Державного фонду регіонального розвитку та формують власні доходи.

Володимир Борисович ознайомився з візитівкою Тростянця, одним з улюблених місць відпочинку для його мешканців - оновленою Центральною площею та  прилеглим до неї сучасним парком.

Реконструкція площі та парку здійснена завдяки процесам децентралізації, ініційованих та впроваджених Прем’єром, сприяння народного депутата України Миколи Кучера, наполегливій праці Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької та жителів селища.

Високопосадовець поспілкувався з тростянчанами, які не по розмовах, а наяву бачать, відчули  та підтримують реформу децентралізації. Адже Тростянець за невеликий проміжок часу перетворився з провінційного містечка в окрасу Вінниччини.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках візиту в смт Тростянець також провів зустріч з головами об’єднаних територіальних громад та очільниками міст Вінницької області.

  

  


« Повернутись