Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість

04.07.2019

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар з  питань додержання законодавства про працю та зайнятість для представників підприємств, установ, організацій району.

Участь у зібранні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко та заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний.

Тематику семінару присутнім розкривали головні спеціалісти управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Товпига, Артур Хащевий та Геннадій Ветушинський.

Щодо введення в дію Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві інформувала марина Бідюк, страховий експерт Тростянецького відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Про виконання спільних заходів з питань легалізації зайнятості населення, охорони праці та невиробничого травматизму спільно з соціальними партнерами доповідала головний спеціаліст з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Коваль.

Учасники семінару мали змогу отримати вичерпні відповіді фахівців на питання, що їх цікавили.

Підбивши підсумки обговорення, присутні обмінялися думками та досвідом.

   


« Повернутись