Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

20.11.2020

Відповідно до Указу Президента України № 872 від 13 листопада 2014 року  21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Сім років тому, на Майдані розпочався масовий мирний протест щодо підтримки підписання угоди з Євросоюзом. Втім, невдовзі він переріс у криваві події. Тепер ця важлива дата вважається початком Революції Гідності.

Революція Гідності стала доленосною подією, коли українці продемонстрували свою згуртованість, патріотизм, величезне прагнення до свободи та кардинальних змін у суспільстві! 

 20 листопада на Центральній площі біля Меморіалу пам'яті відбулись районні заходи приурочені  цьому дню.

У заходах з нагоди пам’ятного дня, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 №Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", взяли участь голова райдержадміністрації Таїсія Науменко, голова районної ради Людмила Скапровська, працівник райдержадміністрації, районної ради, районного Будинку культури та учасники подій Помаранчевої революції і Революції Гідності.

Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод  людини.

По завершенні відбулось покладання квітів керівниками району та учасниками подій Революції Гідності до пам'ятних знаків Героїв Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО на Сході.

 

« Повернутись