Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Тростянецькій райдержадміністрації

12.02.2020

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання Громадської ради при Тростянецькій райдержадміністрації.

На збори дорадчого органу були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко та голова районної ради Людмила Скапровська.

Зокрема на заході розглядались наступні питання: про підсумок роботи Громадської ради за 2019 рік; про затвердження Плану роботи Громадської ради на 2020 рік; про Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік.

В ході зібрання заслухано звіт голови Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації про підсумок роботи Громадської ради за 2019 рік.

Як інформував голова Громадської ради Станіслав Гаврилюк, впродовж 2019 року проведено 5 засідань консультативно-дорадчого органу, на яких обговорювались питання, які найбільше турбували суспільство і потребували роз’яснень та вирішення.

Також членами Громадської ради було схвалено План роботи Громадської ради  на 2020 рік та обговорено Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами Тростянецької райдержадміністрації на 2020 рік.

За підсумками заходу прийнято відповідні рішення.

 


« Повернутись