Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Відбулася чергова відправка призовників нашого району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

05.11.2019

Сьогодні в Тростянецькому об’днаному військовому комісаріаті відбулася чергова відправка призовників нашого району та міста Ладижин на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.


Відвідали захід аби привітати молодих юнаків з почесною справою в їх житті заступник голови районної державної адміністрації Віктор Задорожній та Олександрівський сільський голова Тетяна Ясенчук.
Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний та військовий комісар Тростянецького ОРВК підполковник Сергій Стоколос побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю та гідністю виконати почесний обов’язок громадянина України, здоровими і змужнілими повернутись додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. Також військком запевнив призовників та усіх присутніх, що юнаки не будуть залучатися до виконання обов’язків в Операції об’єднаних сил.
За традицією благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя Благочинний протоієрей ПЦУ Михайло Торбахевич та помолився за щасливу військову службу і своєчасне повернення додому.


« Повернутись