Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Відбулась нарада – семінар з посадовими особами місцевого самоврядування

11.04.2019

11 квітня голова районної державної адміністрації  Леонід Лобань спільно з головою районної ради Людмилою Скапровською провели наради-семінару з посадовими особами місцевого самоврядування.

На нараду були запрошені сільські голови, головні бухгалтери та землевпорядники місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих служб районну.

Відповідно до порядку денного наради  про основні напрями бюджетної політики Тростянецького району у 2019 році виступила виконуюча обов’язки  начальника фінансового  управління   райдержадміністрації Галина Хриплива.

Про стан використання земель, що знаходяться під господарськими будівлями та спорудами (господарські двори) інформували голова районної ради  Людмила Скапровська, начальник  управління агропромислового та економічного  розвитку райдержадміністрації Юрій Крилик, начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Вінницької області Яна Усенко, головний державний ревізор інспектор Тростянецького управління  ГУ ДФС у Вінницькій області Віталій  Шнирук,  головний державний  ревізор інспектор Тростянецького управління  ГУ ДФС у Вінницькій області Наталія Москаленко.

Завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Михайло Оліянчук  розповів про проведення в територіальних громадах робіт з благоустрою населених пунктів.

  

   

   

 

 

  


« Повернутись