Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Вакциновані – захищенні

06.11.2019

06 листопада керівництво і працівники райдержадміністрації та районної ради отримали щеплення проти дифтерії, тим самим захистили себе від ймовірності захворіти. Медичні послуги надали працівники КНП "Тростянецька РЦ ПМСД", який очолює головний лікар Володимир Пересунько.

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання, що характеризується місцевим фібринозним запаленням (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем, нирок.

Нагадаємо: дітям роблять щеплення вакциною АКДП у 2, 4 та 6 місяців. Згодом проводиться ревакцинація у 18 місяців та у 6 років. Наступне щеплення у 16 років. Далі необхідно вакцинуватися повторно кожні 10 років. Тобто, якщо останнє щеплення проти дифтерії було в 16 років, наступне потрібно зробити у 26. І так далі кожні десять років.

На Вінниччині захворювання на дифтерію не було зафіксовано з 2012 року, однак, в жовтні поточного року в Україні вже зареєстровано 8 випадків дифтерії.

Закликаємо жителів Тростянецького району звернутись до своїх сімейних лікарів та отримати безкоштовно щеплення проти дифтерії.

 


« Повернутись