Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

В Тростянецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся вебінар

25.06.2020

В Україні громадянам доступні різні освітні онлайн-платформи, серед яких: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/),  Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/),  Coursera (https://www.coursera.org/) та інші.

24 червня 2020 року профконсультант Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук дистанційно в режимі відео конференції знайомила безробітних з можливостями навчання на даних платформах. Різноманітні курси, які дозволяють не лише здобути додаткові навички та компетенції, а також отримати відповідний сертифікат, підвищують конкурентоспроможність при працевлаштуванні та покращують резюме.

Наприклад, міжнародна платформа Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних до кінця 2020 року. 3800 онлайн-курсів в різних галузях: медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, ІТ та інші.

 Безкоштовна реєстрація на Coursera для безробітних, які перебувають на обліку служби зайнятості,  можлива до 30.09.2020 року.


« Повернутись