Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

У Глибочанській територіальній громаді відбулося обговорення Плану перспективного розвитку

11.01.2019

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка та відповідно до розпорядження голови Тростянецької райдержадміністрації «Про раду регіонального розвитку Тростянецького району» сьогодні, 11 січня, у Глибочанській територіальній громаді відбулося обговорення Плану перспективного розвитку.

В обговоренні взяли участь депутати, члени виконавчого комітету Глибочанської сільської ради,  освітяни, жителі громади.

На початку зустрічі голова територіальної громади Валентина Горбань довела присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року. Згідно  із  документом  заплановано  здійснити  заходи, спрямовані  на  покращення  побутових  умов  жителів  територіальної громади, а саме: проведення реконструкції водогону,  ремонт автобусної зупинки в с. Скибинці, облаштування вуличного освітлення, ремонт доріг місцевого значення  та  ремонт  Скибинецького клубу (заміна дверей).

Крім того, секретар сільської ради Лілія Левицька доповіла про проведену роботу органами місцевого самоврядування у 2018 році.


« Повернутись