Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

В Будах провели в останню путь учасника ООС/АТО Олександра КАРПИКА

15.05.2020

15 травня 2020 року в с. Буди Тростянецького району відбулись похорони учасника ООС/АТО, 24-ти річного Олександра Карпика, який отримав вогнепальне кульове наскрізне проникаюче поранення від кулі снайпера. Під час оперативного втручання, на жаль, не вдалося врятувати життя бійця.

Олександр Карпика народився 25 березня 1996 року, неодружений. Навчався у Тростянецькій середньої загальноосвітньої школи I-III cт. № 2 (2012 р.) та Немирівському професійному ліцеї (2015 р.).

Призваний Тростянецьким ОРВК до лав Збройних Сил України для проходження військової служби за контрактом 30 березня 2016 року, проходив службу старшим солдатом – військової частини А3814.

Попрощатись з відважним воїном біля оселі зібрались окрім рідних та близьких, мешканці суміжних громад, сусіди, колишні найкращі друзі-однокласники, учасники АТО Тростянецького району.

В траурній церемонії також взяли участь перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Т. Науменко, голова районної ради Л. Скапровська, заступник голови райдержадміністрації В. Задорожний, представники районного військового комісаріату, ескорт супроводу.

Присутні на скорботній події згадували Сашка, як життєрадісну людину, патріота своєї Батьківщини. Вони вдячні йому, що він на сході України, разом з іншими воїнами, докладав усіх зусиль, аби захистити нашу державу.

Земляки проводжали Олександра приклонивши коліно до землі у скорботі, зі сльозами на очах та з щирою молитвою .

Поховали Олександра Карпика з воїнськими почестями на сільському кладовищі.

 

 


« Повернутись