Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Урочисті проводи призовників осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України

04.10.2019

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

4 жовтня в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті проводи 20-ти призовників району осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Із напутніми словами і найкращими побажаннями перед новобранцями виступила перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко. У своєму виступі вона зазначила, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями стоїть нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. А ще побажала, щоб той час, який хлопці там проведуть, не пройшов для них марно, щоб вони збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями.

До молодого поповнення українського війська з побажаннями легкої служби звернувся військовий комісар Тростянецького ОРВК, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.

Зворушили своїми виступами присутніх майбутній солдат Збройних Сил України Михайло Гук, мати одного з призовників Любов Васюта та секретар Будянської сільської ради Ольга Кобилянська.

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя благочинний протоієрей Михайло Торбахевич.

Святковий настрій присутнім подарували виступи районних колективів художньої самодіяльності.

 


« Повернутись