Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

У Ладижині відбулось виїзне засідання госпітальної ради Східного округу

14.09.2018

Голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань та депутат обласної ради Лариса Білозір взяли участь у виїзному засіданні госпітальної ради Східного округу, яке відбулося у Ладижинській міській лікарні.
Члени госпітальної ради познайомились з роботою комунального підприємства «Ладижинська міська лікарня», оглянули робочі кабінети лікарів, побували у відділеннях, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами.
Засідання госпітальної ради завершилось презентацією Ладижинської міської лікарні щодо організації її роботи та перспектив подальшого розвитку. Презентував лікарню директор комунального підприємства Клименко В.

 


Візит членів госпітальної ради до Ладижинської міської лікарні заключний на першому етапі роботи госпітальної ради. Подібні візити уже відбулись до медустанов кожного з районів, що входять до складу округу.
Наступний етап діяльності госпітальної ради - робота над документом, який буде регламентувати діяльність та  функціонування округу. Госпітальна рада проаналізувавши матеріально-технічне, кадрове забезпечення лікарень, інфраструктуру районів має напрацювати  План розвитку госпітального округу, який складається на період до п’яти років, містить щорічні проміжні показники досягнення кінцевих показників результативності і затверджується рішенням місцевих рад — учасників госпітального округу.


« Повернутись