Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

У Гордіївці ремонтують дорогу

10.09.2019

Розпочато ремонтні роботи автомобільної дороги С-02-20-21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка) через с. Гордіївка.

Ремонтні роботи стали можливими завдяки народному депутату України Миколі Кучеру, який звертався до Уряду стосовно виділення фінансування на проведення ремонтних робіт на автомобільному шляху регіонального значення Р-33, який поєднує Вінницьку та Одеську області.

Зараз роботи ідуть повним ходом. Буде відремонтовано ділянку протяжністю 4,612 км через с. Гордіївка - від початку села і до повороту на с.Тростянчик. Вартість комплексного ремонту цієї ділянки складе майже 57 млн грн.
На сьогодні йде укладка чорнового шару асфальту товщиною 10 см. Наступний етап - встановлення бордюр та тротуарів, а вже потім покриття дороги чистовим шаром асфальту. Щоденно працює бригада у кількості 50 осіб. В день укладають 36 вантажівок асфальту.

Паралельно відбувається будівництво водогону - підключення до централізованого водопостачання соціальних об'єктів села, будинку культури, школи та ін. Коштом субвенції з державного бюджету розпорядженням Кабінету Міністрів України № 500-р від 10 липня було виділено 800 тис. грн на водогін у Гордіївці.

Ремонт дороги буде зроблено за тиждень, максимум 10 днів. Роботи виконуються за сучасними технологіями та витримуються всі норми.
Це буде дуже гарна дорога!


« Повернутись