Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Тростянецьке відділення поліції інформує

28.11.2020

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних питань для українського суспільства – подолання домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення із зазначеного питання, активізації партнерського руху органів державної влади, закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення стосовно нетерпимого ставлення до насильства.

На базі громадської організації «Ла-Страда Україна» (не урядова організація України у сфері захисту прав жінок та дітей) функціонує 2 гарячі лінії, направлених на  попередження домашнього насильства, а саме:

  1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00  до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.

       2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним загальноєвропейський номер 116 123.

 


« Повернутись