Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Тренінг для безробітних

11.06.2019

Питання професійної самореалізації молоді в сучасних умовах не втрачає своєї актуальності. Сьогодні професійна діяльність на вимогу молодих людей має приносити не лише фінансовий дохід, а й викликати стійкий інтерес, давати можливість розвитку та самоактуалізації.

10 червня безробітні Тростянецької районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості взяли участь у мотиваційному тренінгу для молоді від бізнес-тренера, засновника ТОВ «Група Мирів», Сергія Ямковенка.

Метою тренінгу було пізнання молодими людьми себе та сого місця в житті, складання плану побудови кар’єри та вироблення стратегій досягнення цілей. Учасники обговорили перспективи реалізації себе в сфері ІТ-технологій, фрілансу, а також можливості організації додаткового доходу в соціальних мережах.

Ринок праці, який разом з технологіями розвивається стрімкими темпами, стимулює молодих спеціалістів підвищувати свою конкурентоспроможність. Бізнес-тренінги одна із можливостей отримати корисну додаткову інформацію та підкріпити власну мотивацію.

 

Тростянецька районна філія  Вінницького обласного центру зайнятості

 

    


« Повернутись