Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Відбулось засідання комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності

05.07.2019

Організація підприємницької діяльності є одним із шляхів вирішення проблеми зайнятості. А коли бізнес-ідеї нові та креативні це дуже цікаво і конструктивно.

05 липня в приміщенні Тростянецького районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. 

На засіданні розглядали бізнес-плани Бурковського Миколи за напрямком «Виготовлення вуликів та овочевих контейнерів із пінополеуритану» та Олійника Володимира за напрямком «Монтаж натяжних стель». Такі бізнес-ідеї підприємницької діяльності розглядалися вперше. Члени комісії були приємно здивовані, їх зацікавили дані теми. Обговорення пройшло жваво, виникало багато питань, на які безробітні давали вичерпні відповіді. Микола Бурковський, в свою чергу, поділився досвідом участі у конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та спілки підприємців «Стіна», що дає можливість започаткування та розвитку малого бізнесу, зокрема, на селі.

Ідеї створення власного бізнесу були підтримані головою та членами комісії. Директору Тростянецької районної філії Вінницького ОЦЗ рекомендовано виплатити допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

 

Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості


« Повернутись