Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Професіографічні екскурсії

13.05.2019

Однією з проблем професійного самовизначення є недостатня обізнаність. Часто ми мріємо про професію, про яку мало що знаємо. Професіографічні екскурсії дозволяють учням «побачити» професійну діяльність та сформувати про неї власне уявлення.

10 травня Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості організувала для учнів 10-Б класу НВК "СЗШ І-ІІІст. №1 - гімназія" смт Тростянець екскурсію до місцевого будівельного супермаркету «Метр». Директор ТОВ «Метр-М» Сергій Івасюк презентував старшокласникам історію успіху власника комплексу Олександра Мовчана, якому вдалося з невеликого магазину будівельних матеріалів створити мережу будівельних супермаркетів. 10 років на ринку праці, понад 50 000 видів товарів, більше 50 нагород – досягнення організації, яка у своїй діяльності застосовує європейські підходи. Учні дізналися, що сьогодні «Метр» надає клієнтам не лише асортимент послуг з продажу та доставки будівельних товарів, а організує виробництво тротуарної плитки та інших бетонних виробів. Познайомилися з працівниками адміністративного офісу, які здійснюють логістику та забезпечують налагоджену роботу працівників комплексу.

Ця зустріч допомогла старшокласникам побачити як створюється якісний сервіс, і пересвідчитись, що за ним стоїть кропітка командна робота офісних працівників та представників робітничих професій.

 

Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

  

  


« Повернутись