Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Про монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг

13.08.2019

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує населення про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

 З метою своєчасного та якісного надання пільг у грошовій безготівковій або готівковій формі управління здійснює уточнення інформації про пільговиків, внесених в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП).

 Для цього проводиться робота із сільськими радами району щодо уточнення складу сім’ї пільговиків.

А для жителів смт.Тростянець, які користуються пільгами по оплаті комунальних послуг (електроенергію, природний газ, інші) необхідно надати довідку про склад сім’ї пільговика (із інформацією про пільговика та членів його сім’ї:  прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження, родинний зв'язок, серія та номер паспорта/свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційний номер).

Також, у разі заміни паспорта, пільговик повинен надати в управління, або передати через відповідального працівника сільської ради, ксерокопію нового паспорта .

У зв’язку з тим, що розрахунки за спожиті пільгові послуги по оплаті за електроенергію та природний газ з 1 жовтня цього року мають здійснюватись через відділення ощадбанку, необхідно внести інформацію про мобільні телефони пільговиків в електронну базу даних ЄДАПР та номери особових рахунків користувачів /абонентів/ послуг електро- та газопостачання .

Тому, для подальшого надання пільг просимо всіх пільговиків з числа учасників бойових дій; інвалідів війни; членів сімей загиблих /померлих/; учасників війни; дітей війни; багатодітних сімей; постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій; ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ; сільських медиків, педагогів та працівників культури на пенсії, надати № особистих мобільних телефонів у сільську раду за місцем проживання або в Управління праці та соціального захисту населення Тростянецької РДА (відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення) за адресою:  смт.Тростянець, вул.Соборна, 46, кабінет №5.

При оформленні пільг, або переоформленні за іншою адресою, пільговик повинен пред’явити  такі документи та надати  ксерокопії:

 • Паспорт ;
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру (або про відмову від нього);
 • посвідчення про право на пільги (в окремих випадках - інший документ про право на пільги);
 •  довідка про склад сім’ї пільговика та вид опалення житла (оригінал);
 • паспорт або свідоцтво про народження дитини, довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру на членів сім’ї пільговика (на яких поширюється пільга);
 • абонентську книжку по розрахунках за природний газ, квитанцію по розрахунках за електроенергію /з номерами особових  рахунків/;
 • номер особистого мобільного телефону пільговика.
 • До складу сім’ї пільговика належать:
 • чоловік (дружина);
 • неповнолітні діти;
 • непрацездатні батьки;
 • особи під опікою/піклуванням;
 • неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами  І групи; 
 • особи, які проживають з інвалідом І групи та доглядають за ним ( якщо інвалід не перебуває у шлюбі).

*   Не поширюються пільги на членів сім’ї дітей війни, пільговиків за профознакою (пенсіонерів з числа педагогів та медиків сільської місцевості, інших)  

 

 

 


« Повернутись