Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Представники громадських рад регіону взяли участь у навчальному семінарі «Сприяння розвитку громадянського суспільства на Вінниччині»

13.04.2018

Вчора, 12 квітня, на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулося навчання для членів Громадських рад при облдержадміністрації та РДА щодо розвитку громадянського суспільства на Вінниччині.

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, що об’єднує представників найактивніших та найдієвіших інститутів громадянського суспільства Вінниччини щодо сприяння у вирішенні органами виконавчої влади важливих питань регіональної політики.

«Ефективна взаємодія держави і громадянського суспільства є однією з важливих передумов розвитку демократії. Успішність цієї взаємодії зумовлюється постійним діалогом, удосконаленням практики взаємовідносин, активною участю громадян у державних справах», -  наголосила заступник начальника управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олена Василишина.

«Створення органами державної влади належних умов щодо співпраці влади з громадою  є одним із механізмів забезпечення державою їх невід’ємних прав та захисту законних інтересів громадян», – відзначив лектор, голова Хмільницької громадської організації «Право» Віталій Дорох.

Особливу увагу було приділено питанням проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, забезпечення участі громадськості у процесі формування та реалізації регіональної та державної політики, взаємодії громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування з органами влади.

Громадські ради при облдержадміністрації продовжують активну просвітницьку діяльність на території області, а також роботу щодо сприяння органам влади  у вирішенні важливих питань регіональної політики.

 


« Повернутись