Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Оздоровлення дітей влітку

06.06.2018

Відповідно до районної цільової соціальної програми відпочинку та оздоровлення дітей та молоді, розвитку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2018 роки  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розпочало роботу щодо проведення  оздоровлення та відпочинку дітей Тростянецького району на літній період.

 В результаті проведення аукціону системою ProZorro  визначений переможець – Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база "Колос".

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відповідно до п.2.1.2  розпорядження голови райдержадміністрації від 29.05.2018 №121 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Тростянецького району влітку 2018 року"  направлено на відпочинок дітей пільгових категорій у кількості 33 особи.

Вінницькою дитячо-юнацькою спортивно-оздоровчою база "Колос" було надано транспорт та супроводжуючу особу для перевезення  дітей.

Дорогою до табору дітки мали багато позитивних вражень та емоцій. Представником від управління праці та соціального захисту Наталією Дудник було супроводжено дітей  до табору, а також оглянуто умови перебування дітей у таборі, що склало позитивне враження.

 

                                     Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

  


« Повернутись