Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Ой на Івана на Купала в Оляниці фонтан відкривали

11.07.2018

7 липня в селі Оляниця відбулось урочисте відкриття фонтану.
Святкування розпочалось конкурсами та забавами для діток, продовжилось - концертом із танцями, співами та частуванням гостей.

На свято завітали почесні гості: заступник директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Петро Андрієць та директор Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Сергій Цимбалюк. 
Коли вже достатньо стемніло, під гучні оплески мешканців села та музичний супровід, Оляницький сільський голова Володимир Олійник та заступник директора «Вінницького бройлеру» Петро Андрієць перерізали святкову стрічку і для всіх присутніх райдужно запрацював світлодіодний фонтан.
Сільський голова привітав усіх зі святом та передав подяку з ілюстраціями фонтану для інвестора - директора «Вінницького бройлера» Ігоря Лещенка.

До вітань приєднався і заступник директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Петро Андрієць: "Хочу побажати, щоб цей фонтан якнайдовше прикрашав територію площі та приносив мешканцям і гостям села радість". Також Петро Йосипович зазначив, що співпраця між громадою та підприємством буде продовжуватись і разом ми зробимо більше.  
 

  

  

  

 


« Повернутись