Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Оперативна інформація щодо захворюваності та вжитих профілактичних заходів на Тростянеччині

25.03.2020

Станом на 25.03.2020 року в  Тростянецькому районі не було звернень з підозрою на вірусне захворювання СОVID-19. 

В районі розгорнуто 15 місць в інфекційному відділенні та 6 місць у відділенні інтенсивної терапії. На випадок потреби проведення інтенсивної терапії є 4 апарати штучної вентиляції легень. Проводиться робота щодо закупівлі п’ятого апарату штучної вентиляції легень.

З метою володіння інформацією щодо кількості осіб, які повернулися в район з країн, де виявлені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, щоденно проводиться відповідний моніторинг.

За оперативною інформацію у Тростянецький район повернулися з-за кордону 54 особи. За всіма встановлено медичний нагляд, скарг на даний час не надходило.

Здійснюється патронаж за дітьми, важкохворими, вагітними та пацієнтами з хронічною патологією.

Фахівцями Тростянецького районного управління проведено моніторингові відвідування  суб`єктів господарської діяльності щодо виконання рекомендацій по посиленню протиепідемічного  режиму і введенню обмежувальних заходів. Перевіркою охоплено заклади торгівлі харчовими продуктами  сіл Ободівка, Буди.  Надано консультативну допомогу 5 ФОП.

На території району Тростянецьким відділенням поліції та Національною гвардією України здійснюється несення служби на блокпостах, а саме І – смт Тростянець в напрямку м. Тульчин та ІІ – с. Ободівка в напрямку м. Бершадь.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких.


« Повернутись