Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Навчіть дитину захищатися

02.12.2019

28 листопада на базі Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар для фахівців психологічної служби на тему «Профілактика сексуального насильства шляхом формування навичок безпечної поведінки».

З вітальним словом-презентацією «Обдаровані та талановиті всі без винятку» звернулися учні школи, які подарували позитивні емоції працівникам психологічної служби району.

Методист з психологічної служби Ольга Прокопенко ознайомила присутніх з планом семінару та акцентувала увагу на актуальності теми, пріоритетних завданнях сексуального виховання здобувачів освіти в умовах НУШ.

У ході семінару практичний психолог Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. Ірина Москаленко з метою ознайомлення учнів з особливостями реагування на інтимні таємниці, провела з учнями 10 класу заняття за програмою «Формування навичок безпечної поведінки» на тему «Непристойний секрет – моя зона ризику». Під час тренінгового заняття панувала спокійна, доброзичлива атмосфера, яка сприяла обговоренню учнями такої досить «делікатної» теми. Завершився тренінг яскравою релаксаційною вправою «Картина настрою» з використанням кольорового піску.

У продовженні, Ірина Сергіївна провела батьківські збори на тему «Як захистити дитину від сексуального насилля: формування навичок безпечної поведінки дітей». Доцільно підібрані відеоматеріали та вправа сприяли кращому розумінню проблеми та можливих ризиків сексуального насильства.

По завершенню практичної частини семінару відбулася методична година, під час якої учасники семінару проаналізували проведені практичні заняття та обмінялися думками. Ольга Прокопенко ознайомила практичних психологів та соціальних педагогів із підсумками районного етапу конкурсу «Моя родина вільна від насильства» та окреслила подальші напрямки роботи психологічної служби.


« Повернутись