Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

На Житомирщині розпочався Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь

04.10.2019

3 жовтня, у м. Житомир розпочав свою роботу Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь. Метою заходу є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках проведення форуму відбулась офіційна зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь. Участь у зустрічі взяли голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Під час зустрічі очільник області обговорив з головою Вітебського обласного виконавчого комітету Республіки Білорусь Миколою Шерстньовим умови підписання угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією України та Вітебським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Зокрема, сторони визначили шляхи реалізації активізованої угоди, що спрямована на розвиток різних сфер життєдіяльності регіону та буде підписана вже завтра під час проведення другого дня форуму, який пройде за участі Президентів України та Республіки Білорусь. Долучаться до участі у завтрашньому заході і представники громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб» учасники якого – керівники провідних підприємств Вінниччини.

Також Владислав Скальський відвідав виставку великогабаритної техніки, декоративно-прикладного мистецтва та ярмарку продукції українського та білоруського виробника, яка організована Торгово-промисловою палатою України.

Відтак, проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь дозволить представникам бізнесу України презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.


« Повернутись