Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

На Вінниччині оголошено конкурс виконавців на проведення навчальних семінарів для суб’єктів малого та середнього підприємництва з актуальних питань організації та розвитку бізнесу

11.06.2018

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року оголошує конкурс виконавців на проведення навчальних семінарів (тренінгів) (в тому числі в районах області) для суб’єктів малого та середнього підприємництва з актуальних питань організації та розвитку бізнесу.

Проведення вказаних заходів передбачає фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

1. Мета

Відбір виконавця  з організації та проведення цільових навчальних семінарів (тренінгів). 

2. Завдання

 

- провести не менше  шести навчально-інформаційні семінари (тренінги) для підприємців з метою посилення їх управлінської спроможності щодо ведення та розвитку  власної справи;  

- забезпечити участь не менше 180 учасників навчальних семінарів;

- підготувати роздатковий матеріал для учасників семінарів (тренінгів);

- подання звіту про проведення семінарів, який  включає опис проведених заходів, отримані результативні (якісні та кількісні)  показники, фото звіт.

3. Кваліфікаційні  вимоги, яким мають відповідати учасники  конкурсу

 

До участі у конкурсному відборі запрошуються громадські та неприбуткові організації, які мають досвід організації та проведення семінарів,  тренінгів та як мінімум 1 рік працюють у напрямках:  бізнес-планування та започаткування власної справи, розвиток малого та середнього підприємництва, законодавче регулювання підприємництва,  інтернет маркетинг в бізнесі, вихід на ринки ЄС та інші напрямки пов’язані із розвитком бізнесу.

4.Термін  проведення         

Протягом ІІ півріччя 2018 року

 Учасники конкурсу можуть одночасно подавати заявки на проведення декількох семінарів. 

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі: 

  1. Лист-заявка на участь у конкурсному відборі (додається). 
  1. Резюме експертів, які демонструють відповідний досвід (кваліфікаційний рівень, практичний досвід тренерської роботи (до 1 року), перелік проведених семінарів). 
  1. Попередня програма проведення семінару із визначеною тематикою. 
  1. Кошторис витрат на проведення кожного семінару. 
  1. Копія Статуту організації. 

Документи для участі у конкурсному відборі необхідно подати в термін до 13 липня 2018 року до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7(Книжка), 8 поверх кімн.820, 823, е-mail:ums@vin.gov.ua.  Довідки  за тел. 66-14-24, 66-14-34.


« Повернутись